02 feb. 2018

Petitie ouders voor nieuwe huisvesting

Beste ouders, hartelijk dank voor uw bijdrage aan het proces voor nieuwbouw!

Afgelopen dinsdag, 30 januari, heeft de ouderraad uw 779 (!) handtekeningen aangeboden aan wethouder Visscher van onderwijs. Dit vond plaats tijdens een informatieronde voor de gemeenteraad in het proces om te komen tot nieuwbouw voor onze leerlingen. 

Twee leerlingen van de leerlingenraad, Linde van de Koolwijk en Merlijn van Wijngaarden, belichtten met een zelfgemaakt filmpje hun kant van de zaak en Martin van de Berg , directeur-bestuurder van SECVO (Stichting Eindhovens Christelijk Voortgezet Onderwijs) heeft het hele proces vanaf 2010 toegelicht. Hopelijk zet de gemeenteraad nu in op snelle besluitvorming. Samen stonden we in ieder geval sterk!

De ouderraad

Raadsvergadering nieuwbouw.jpg